SIKO KOUPELNY dodávají vybavení do dalšího projektu

SIKO KOUPELNY dodávají vybavení do dalšího projektu

Společnost SIKO KOUPELNY vznikla v roce 1991 jako ryze česká soukromá firma, která se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem kompletního vybavení koupelen. V současnosti je v oboru vybavení koupelen největší specializovanou sítí prodejen působící v 37 pobočkách po celé ČR. Zaměstnává více než 500 zaměstnanců a její roční obrat přesahuje 2 miliardy Kč. V roce 2010 úspěšně vstoupila na slovenský trh otevřením první prodejny v Bratislavě. Nyní má na Slovensku čtyři pobočky a plánuje další expanzi. Díky svému širokému sortimentu a komfortním vzorovým prodejnám se firma maximálně řídí svým sloganem „SIKO – prodejny plné inspirace“.

SIKO KOUPELNY dodávají vybavení do dalšího projektu (http://blog.mapaobchodu.cz)

Společnost SIKO KOUPELNY, jeden z nejvýznamnějších dodavatelů koupelen do developerských projektů v Čechách a na Slovensku, získala dalšího klienta. Je jím komorní rezidenční projekt viladomů Na Větráku v Horních Počernicích od realitní a developerské společnosti PP Invest.

Komorní rezidenční projekt Na Větráku zahrnuje čtrnáct bytových jednotek umístěných ve dvou viladomech. Do těchto bytů bude společnost SIKO KOUPELNY dodávat kompletní koupelnové vybavení renomovaných značek, jakými jsou například Jika, Ideal Standard, Grohe, Rako nebo Kale. Projekt se nachází v Praze 9 ve čtvrti Horní Počernice a je dopravně vzdálený cca 5 minut od stanice metra Černý Most. Poloha v zeleni a v klidné lokalitě nabídne příjemné bydlení v bytech o velikosti 2+kk a 3+kk. Přízemní jednotky mají k dispozici velké zahrádky. Výstavba projektu Na Větráku začala na sklonku loňského roku a nyní je ve fázi hrubé stavby. Dokončení je plánováno ještě v letošním roce.

SIKO KOUPELNY dodávají vybavení do dalšího projektu (http://blog.mapaobchodu.cz)

Mezi další zákazníky SIKO KOUPELNY z řad developerů se řadí například firmy Ekospol, Central Group, GEMO Olomouc, Metrostav, CODECO, BCD Group, ORCO, RD Rýmařov, PSJ, Canaba či Gaudí. Z realizovaných projektů z oblasti nebytové výstavby lze jmenovat např. dodávky pro obchodní domy Tesco, autosalony Porsche, obchody Interspar, rádio Svobodná Evropa nebo Stavovské divadlo.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů