Robotický vysavač Samsung NaviBot S je při úklidu zcela samostatný

Robotický vysavač Samsung NaviBot S je při úklidu zcela samostatný

Robotický vysavač Samsung NaviBot S udělá špinavou práci za vás. Dokonce se sám i vysype.

Chytrý, samostatný a pomáhá v domácnosti. Tento sen mnoha žen se stal skutečností v podobě nového robotického vysavače Samsung NaviBot S. Vysaje i pod nízkým nábytkem, více se zaměří na znečištěná místa, a když se naplní nečistotami, sám se vysype do speciální prachové nádoby a vyčistí si kartáče.

Robotický vysavač Samsung NaviBot S je při úklidu zcela samostatný (http://blog.mapaobchodu.cz)

Robotický vysavač Samsung NaviBot S (SR8980) patří mezi nejpokročilejší inovace v oblasti domácích spotřebičů. Při úklidu je totiž nezávislý od začátku až do konce – dokáže se dokonce i sám vysypat, když se naplní. Díky robotickému vysavači Samsung NaviBot S se budete každý den vracet do čisté domácnosti.

Robotický vysavač Samsung NaviBot S sám rozpozná pomocí funkce automatického vyprazdňování prachu, kdy je zaplněn nečistotami. V té chvíli přeručí vysávání a zajede se vysypat do dvoulitrové centrální komory zabudované v dobíjecí základně. Potom se opět vydá tam, kde skončil, aby dokončil svou práci. Je natolik samostatný, že si dokonce během nabíjení v dokovací stanici sám vyčistí i hlavní kartáč od vlasů a chlupů, takže se už nemusíte starat ani o tento úkol.

Robotický vysavač Samsung NaviBot S je při úklidu zcela samostatný (http://blog.mapaobchodu.cz)

Robotický vysavač Samsung NaviBot S je vybavený kartáčem o šířce 204 mm, takže dokáže vysát drobky, zvířecí chlupy i prach s menším počtem přejezdů. Díky širšímu kartáči a vysávací lopatce pracuje rychleji a dosahuje efektivnějšího celkového výkonu při vysávání. Navíc, když robotický vysavač Samsung NaviBot S právě vysává, můžete telefonovat, číst knihu nebo se dívat na televizi, aniž by vás rušil. Je totiž vybavený technologií Air Path, která snižuje hluk při vysávání a činí z tohoto robotického vysavače jeden z nejtišších vysavačů vůbec.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů