Reebok představuje nové boty RealFlex

Reebok představuje nové boty RealFlex

Na český trh přichází zajímavá novinka – sportovní boty Reebok, které přinášejí inspirativní spojení moderního designu s novými technologiemi. Jsou speciálně vyvinuty pro jedince, kteří se věnují intenzivnímu tréninku v posilovně nebo náročnému běhu a díky propracovanému řešení nabízejí dokonale kontrolovaný přirozený pohyb spolu s luxusním pohodlím. Právě tato kombinace vám umožní soustředit se jen na svůj výkon.

Reebok představuje nové boty RealFlex (http://blog.mapaobchodu.cz)

Reebok RealFlex přinášejí inspirativní spojení moderního designu s nejnovějšími technologiemi. Jsou speciálně vyvinuty právě pro jedince, kteří se věnují intenzivnímu tréninku v posilovně nebo náročnému běhu a díky propracovanému řešení nabízejí dokonale kontrolovaný přirozený pohyb spolu s luxusním pohodlím. Právě tato kombinace vám umožní soustředit se jen na svůj výkon.

Reebok představuje nové boty RealFlex (http://blog.mapaobchodu.cz)

Tajemstvím úspěchu se skrývá v originální flexibilní podrážce se senzory, které podporují přirozený a pohodlný pohyb nohy. Každý ze 76 strategicky umístěných senzorů se nezávisle na ostatních přizpůsobuje povrchu a podporuje tak nohu tím nejlepším způsobem. Boty jsou díky použití speciálních materiálů velmi lehké a stávají se tak nedílnou součástí nohy, o které po chvíli ani nevíte.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů