Inteligentní chlazení od Bauknechtu

Inteligentní chlazení od Bauknechtu

Chladnička, neuvěřitelný vynález moderní doby, bez kterého se dnes už neobejde žádná domácnost. Od dob našich babiček však prošla řadou technologických změn. Moderní chladničky, tak jak je známe dnes, umí potraviny uchovat čerstvé mnohem déle, jsou šetrné k životnímu prostředí a jejich údržba je doslova hračkou. Chladničky Bauknecht jsou právě takové, mají ale vždy i něco navíc.

Inteligentní chlazení od Bauknechtu (http://blog.mapaobchodu.cz)

Prémiová řada kombinovaných chladniček LUMiQ představuje to, co lze od moderních chladniček čekat: ušlechtilý design, energetickou efektivitu a technologii prodlužující čerstvost potravin.

Důvod, proč potraviny ukládáme do chladničky, je především uchování a prodloužení jejich čerstvosti. Díky patentované technologii ProFresh bude vlhkost i teplota v této chladničce Bauknecht vždy pod kontrolou a vaše potraviny tak vydrží čerstvé až čtyřikrát déle než v běžné lednici. Bez problému si poradí také s kolísáním teplot, způsobeným například otevíráním dveří. Díky technologii ProFresh 0° lze uchovávat čerstvé maso a ryby při optimální teplotě 0 ˚C ve vyhrazené části chladničky.

Inteligentní chlazení od Bauknechtu (http://blog.mapaobchodu.cz)

NoFrost = úspora energie. Nová chladnička Bauknecht disponuje rovněž funkcí NoFrost, která brání tvorbě námrazy. Ruční odmrazování je tak minulostí. Díky tomu je provoz mrazničky optimalizován, spotřebuje daleko méně energie a mražené potraviny jsou konzervovány přesně tak, jak mají být.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů