Největší butik ROLEX ve vychodní Evropě otevřel v Praze

Největší butik ROLEX ve vychodní Evropě otevřel v Praze

Rolex, legenda hodinářského světa a nejprestižnější značka švýcarských hodinek, má od 26. dubna 2012 svůj exkluzivní značkový butik v Pařížské ulici 14. Je to největší butik ve střední a východní Evropě a jeho nabídka je širší, než jaká byla dosud kdekoli v tomto regionu k mání.

Největší butik ROLEX ve vychodní Evropě otevřel v Praze (http://blog.mapaobchodu.cz)

Design butiku o rozloze 80 m2 navrhli a zhotovili na míru designéři Rolexu ve Švýcarsku. Širokou nabídku hodinek, ve které nebudou chybět ani extravagantní modely, doplní i absolutní novinky představené na hodinářském veletrhu Baselworld 2012, jako jsou modely Oyster Perpetual Datejust II, Oyster Perpetual Cosmograph Daytona či Oyster Perpetual Yacht-Master.

Nejznámější ze švýcarských hodinářských značek se těší bezkonkurenčnímu postavení. Hodinky Rolex jsou celosvětově vnímány jako symbol úspěchu a prestiže. Společnost Rolex byla založena v roce 1905, kdy v době kapesních hodinek prorazila s náramkovými modely a tím předznamenala svou vizionářskou roli. Rolex Oyster z roku 1926 byly první voděodolné náramkové hodinky na světě, zatímco Rolex Perpetual z roku 1931 měly první strojek s automatickým nátahem. Ke dnešnímu dni registrovala společnost více než 400 patentů. Rolex je plně integrovaná manufaktura, která vlastními silami navrhuje, vyvíjí i vyrábí veškeré komponenty hodinek. Společnost Rolex je řízena charitativní organizací se sídlem v Ženevě a většinu zisku odvádí na podporu umění, sportu a ochrany životního prostředí.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů