Plavky 2012: Lindex, Roxy, Triumph i Victoria's Secret

Plavky 2012: Lindex, Roxy, Triumph i Victoria's Secret

Konečně jsme se dočkali léta, je čas vyrazit na pláž, koupaliště, či jen tak se opalovat na zahradu, což znamená jediné – nákup nových plavek na léto 2012. Právě proto jsme si pro vás připravili článek o nejnovějších trendech, se kterými přicházejí světoznámé značky Lindex, Roxy, Triumph a Victoria's Se­cret. Mimo jiné jsme si dali také za úkol vám přiblížit obchody, kde dámské i pánské plavky nakoupíte.

Tyto přední světové značky už své lookbooky na léto 2012 představovali a řada zboží už také dorazila do regálů vybraných obchodů. I tuto sezónu jsou v kurzu barevné dámské plavky, z módy také nevyšli ani bikiny, ovšem znovu se vrací jednodílné plavky, které nově navrhují přední světové návrhářky. Je to další znak, že se vrací trendy z uplynulých desetiletí, ovšem můžete vsadit i na dvojdílné plavky, věřte, že jich na plážích potkáte nejvíc. Zkusíme se tedy zaměřit na jednotlivé výrobce a na jejich obchody, abyste věděli, kde nakoupit nové plavky, tak abyste na plážích a koupalištích byli za hvězdy. Pakliže se chcete o samostatných plavkách a trendech na léto 2012 dozvědět více, sledujte blog Oplavkach.cz.

Plavky 2012: Lindex, Roxy, Triumph i Victoria's Secret (http://blog.mapaobchodu.cz)

Obchody Lindex, tedy i jejich novou edici plavek na léto 2012, naleznete prakticky v každém větším nákupním centru, shlédněte kompletní seznam obchodů Lindex, který naleznete zde. To samé platí pro novou edici plavek značky Triumph. Tento výrobce spodního prádla a plavek má své pobočky ve více než 120 zemích, všechny prodejny v České republice naleznete zde. Plavky značky Roxy vyhledávají především mladší slečny, jelikož se jedná o odnož společnosti Quiksilver, nejnovější plavky naleznete ve skateshopech Quiksilver. Světoznámá módní značka Victoria's Secret své plavky také vypravila do Čech, osobité styly dámských plavek nakoupíte ve vybraných prodejnách. Pořiďte si novou výbavu na léto, regály s plavkami praskají ve švech.

Plavky 2012: Lindex, Roxy, Triumph i Victoria's Secret (http://blog.mapaobchodu.cz)

zdroj: uk.roxy-europe.com, victoriassecret.com

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů