Šaty Levi's

Šaty Levi's

Nové, krásné, kvalitní, moderní, úžasné, okouzlující a velmi obdivované šaty Levi's vám tato značka přináší prostřednictvím své nejnovější kolekce na léto.

Americká legendární značka Levi's je pro vás tím pravým výrobcem pohodlných oděvů, které jsou nadčasové, a můžete je nosit při různých příležitostech. Jdete na večerní párty k přátelům nebo na večeři s kamarádkou? A co si zajít nakoupit do města nebo zajet na nějaký festival a zatancovat si? Probuďte v sobě skryté já. Jestliže si obléknete šaty od značky Levi's, budete se cítit vždy pohodlně, protože jsou lehké a vzdušné.

Oblékněte si například šaty s vypasovaným korzetem, zavinovací, bez rukávů, s krajkami nebo v army stylu. Kolekce zahrnuje výrazně ženské až romantické kousky, vedle tradiční džínsoviny jsou využity lehounké letní tkaniny jako chambray, tencel® a krep, které jsou k dostání v nejrůznějších barvách od modrého denimu přes bílou, šedivou až po odstíny levandulové, růžové a žluté, jsou svým způsobem univerzální. Můžete je oživit retro šátkem, koženým páskem nebo kloboukem, prostě je doladit podle vašeho vlastního stylu.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů