Hlavní nádraží Praha – obchody, parkování a informace

Hlavní nádraží Praha – obchody, parkování a informace

Hlavní nádraží Praha je důležitým dopravním centrem, které využívají tisíce lidí každý den, dnes si tedy představíme služby, jež nám nádraží nabízí, kromě samostatného vlakového spojení zde nalezneme světové i domácí obchody, příjemné restaurace či kavárny, informace či úschovnu zavazadel. Zpříjemněte si cestování vlakem a dejte si menší přestávku před nasednutím do dalšího spoje.

Pokud máte cestu přes prostory hlavní vlakové nádražní stanice v Praze, pravděpodobně vás bude zajímat i doprava a parkování v okolí, pokud nejste přímo z Prahy. Pro vaše auto je zde připraveno několika patrové parkoviště, kde můžete nechat auto i v případě, že míříte vlakem na dovolenou a vracíte se až za několik dní. Pokud cestujete na vlakové nádraží autobusem, řidič autobusu vám zastaví většinou hned u hlavního terminálu, takže své zavazadla nemusíte vláčet daleko do haly.

Hlavní nádraží Praha – obchody, parkování a informace (http://blog.mapaobchodu.cz)

Cestování a zastávku na nádraží si můžete zpříjemnit mnoha způsoby, k dispozici jsou vám totiž obchody s kosmetikou, dárky, potravinami, ale také zde můžete vyřídit záležitosti v bance nebo u vašeho mobilního operátora. Nově restaurované prostory nádraží vám díky několika světelným tabulím, informacím a přehledným směrováním na jednotlivé stanice umožňují trávit většinu času v obchodu a nemusíte se stresovat, zda váš vlak už je připraven, nýbrž můžete v klidu procházet regály místních obchodů. Hlavní vlakové nádraží žije i v noci, jelikož vlakové spojení funguje 24 hodin denně, vybrané obchody a kavárny také nezavírají a vy si můžete užít nerušený relax při cestování i velmi brzy ráno.

Při čekání na váš vlakový spoj vám pomůže úschovna zavazadel, kam můžete uschovat kufry a v klidu si vybrat jednu z několika kvalitních kaváren, které historická budova hlavního nádraží nabízí. Kompletní seznam obchodů a služeb na Hlavním nádraží v Praze naleznete zde.

Hlavní nádraží Praha – obchody, parkování a informace (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů