226 prodejen Lidl v České republice

226 prodejen Lidl v České republice

Společnost Lidl je na našem trhu poměrně krátce, ovšem za tu dobu si vytvořila pověst kvalitního supermarketu s přijatelnými cenami, kde každý den naleznete čerstvé potraviny a mnoho dalšího zboží.

Obchody Lidl tvoří obrovskou síť po celé Evropě, díky čemuž můžeme nakupovat i potraviny, které ostatní supermarkety nenabízejí. Velkou nabídku od domácích i zahraničních dodavatelů podtrhují také výhodné ceny, díky nimž získal Lidl několik ocenění. 226 prodejen zaručuje dostupnost i pro každodenní nákup. Strategie prodejen Lidl je vytvořena tak, aby vám zaručila čerstvost a kvalitu od českých a zahraničních dodavatelů, proto zkracuje dobu přepravy od dodavatele do jednotlivých prodejen.

226 prodejen Lidl v České republice (http://blog.mapaobchodu.cz)

Vnitřní prostory supermarketu jsou přizpůsobeny potřebám zákazníka, tedy přehlednosti a funkčnosti, tak aby váš nákup proběhl v klidu a v závěru nákupu, abyste nalezli volnou pokladnu, kde vás ihned obslouží. Za čistotu, spokojenost a kvalitu prodávaného zboží ručí personál, který je zákazníkovy kdykoliv k dispozici a kontroluje v pravidelných intervalech čerstvost zboží. Při výběru sortimentu klade společnost Lidl vysoké požadavky na kvalitu, takže pouze dodavatelé, kteří splňují tyto normy, mohou dovážet do prodejen Lidl své výrobky. Kromě těch naleznete v regálech i potraviny vyrobené společností Lidl, nejčastěji se jedná o mléčné a chlazené výrobky, uzeniny, ryby a drůbeží maso.

Společnost Lidl pro své zákazníky připravuje pravidelně slevové akce a speciální tematické týdny, především potraviny a speciality z evropské kuchyně. Kromě potravinářského sortimentu jsou v rámci těchto akcí nabízeny také potřeby pro domácnost, kancelář, sport, zábavu nebo kutilství.

Prodejnu Lidl naleznete ve vašem okolí pomocí portálu MapaObchodu.cz. Kompletní seznam supermarketů Lidl naleznete zde. Přejeme spokojený nákup.

226 prodejen Lidl v České republice (http://blog.mapaobchodu.cz)

zdroj: lidl.cz

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů