Módní obchody: Bershka, Topshop, Zara

Módní obchody: Bershka, Topshop, Zara

Dnes opět zamíříme za módou a navštívíme celosvětově známé obchody Beshka, Topshop a Zara, které mají své zastánce v hojném počtu i u nás a věříme, že většina z nás tam už někdy nakupovala a téměř pokaždé alespoň nahlídnete do výlohy, když jdete kolem. Pojďme tedy prozkoumat obchody jeden po druhém.

Zara

Společnost Zara patří mezi giganty oděvnictví s obchody po celém světě. Usedlejší designy svědčí o dokonalé návrhářské práci, za kterou stojí přední světoví návrháři. Oblečení Zara se vyznačuje vysokou kvalitou zpracování, v mnoha směrech diktuje aktuální trendy a obléká i populární modelky. Prodejny Zara Praha a Zara Brno nabízejí velké množství pánského i dámského oblečení, takže jestli potřebujete doplnit šatník, určitě se nebojte vejít. Po shlédnutí aktuálních kolekcí pro pány a dámy těžko odoláte.

Módní obchody: Bershka, Topshop, Zara (http://blog.mapaobchodu.cz)

Bershka

Další zastávkou budou módní obchody Beshka, které rovněž nabízejí unikátní množství povedených střihů pro dámské i pánské šatníky. Oblečení Bershka v mnoha směrech vyniká především kvalitou výroby v kombinaci s příjemnou cenou. Sledování aktuální trendů je samozřejmostí, není náhodou, že se kolekce Bershka často objevují v předních módních časopisech. Navštivte obchod Bershka Chodov nebo jinou prodejnu Bershka Praha a přesvědčte se sami o výhodách nákupu.

Módní obchody: Bershka, Topshop, Zara (http://blog.mapaobchodu.cz)

Topshop

Dnešním posledním módním obchodem se stává Topshop Praha, který nabízí především dámské a pánské oblečení a doplňky. Topshop oblečení je navrhováno v Anglii, takže si můžete být jisti neokázalým a výjimečným designem, o který se starají známí návrháři. Tyto obchody prosluli také v obuvnickém odvětví, Topshop boty mají vkus a eleganci, přesto vyzívají k rebelství. Kromě dámského oblečení nabízí tato společnosti i kolekce pro pány, tedy přesněji divize Topman, která se stará, aby vybavila pánské šatníky a botníky britským stylem a vytříbeností.

Módní obchody: Bershka, Topshop, Zara (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů