Jarní slevy a letní novinky levi’s®

Jarní slevy a letní novinky levi’s®

Jaro ještě pořádně do ulic nezavítalo a už tady máme jarní slevy – MID SEASON SALE 40–60 %. No není to postavené na hlavu? Tak se na teplé dny, které brzy určitě přijdou, můžete vybavit výhodněji! Ve slevách najdete ode všeho něco – bundy, košile, trička a samozřejmě džíny. Slevy začínají v pátek 13. a končí 29. dubna.

Zároveň dorazila letní kolekce Levi’s®. Pokud se těšíte na horké dny, festivaly, pláže, prázdniny a dovolené, potřebuje to správné trendy a přitom kvalitní a zároveň nadčasové oblečení. Hlavními materiály letní kolekce jsou bavlna, kepr, len, plátno a denim v neutrálních, vyšisovaných a sluncem vybledlých povrchových úpravách. Výrazným střihem kalhot jsou skinny, a to v dámské i pánské kolekci. Pánské chino kalhoty najdete v béžové, modré nebo mátové barvě, vybírat můžete z pracovních khaki pláťáků nebo šortek v cool vyšisovaných odstínech. Trička mají retro potisky a kárované pracovní košile s krátkým rukávem jsou v mnoha barevných kombinacích.

Jarní slevy a letní novinky levi’s®  (http://blog.mapaobchodu.cz)

Mezi tzv. must have kousky dámské kolekce patří retro šortky, nové chino šortky nebo džínová mini sukně Skinny Roller z padesátých let. Pro odvážné máme lehký šortkový overal nebo lacláče. Šaty, ať už z denimu nebo fáčoviny, se objevují v různých stylech. A pro letní noci jsou tu nestárnoucí džísky nebo denimové křiváky.

Tak se stavte!

Jarní slevy a letní novinky levi’s®  (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů