Nákupní centra Ostrava – Futurum, Avion Shopping Park, Laso či Karolína

Nákupní centra Ostrava – Futurum, Avion Shopping Park, Laso či Karolína

V dnešním článku se vydáme do Ostravy, kde podrobně prozkoumáme největší nákupní centra. Ostraváci už pravděpodobně tuší, o jakých obchodních centrech se budeme bavit, ovšem my se zaměříme na specifikace jednotlivých nákupních míst tak, abychom poskytli nové informace i častým zákazníkům.

Obchodní centrum Nová Karolína

Nákupní centra Ostrava – Futurum, Avion Shopping Park, Laso či Karolína (http://blog.mapaobchodu.cz)

Začneme s dámou, takže jsme se nejdříve vypravili do Obchodního centra Nová Karolína, který v sobě skrývá unikátní spojení obchodního a zábavního centra, což znamená, že návštěvou odbydete jak nakupování, tak navštívíte jednu z mnoha forem zábavního užití. Proto se Karolína stala i možností, jak trávit volný čas, přičemž disponuje více než 240 obchody.

Obchodní centrum Futurum Ostrava

Nákupní centra Ostrava – Futurum, Avion Shopping Park, Laso či Karolína (http://blog.mapaobchodu.cz)

Další možností pro kvalitní a zábavné nákupy je určitě Obchodní centrum Futurum Ostrava, které rovněž nabízí četnou nabídku zahraničních i domácích obchodů. Standardem je také nestresující parkování a otevírací doba od 9:00 do 21:00.

Avion Shopping Park Ostrava

Nákupní centra Ostrava – Futurum, Avion Shopping Park, Laso či Karolína (http://blog.mapaobchodu.cz) Dále nás čeká pravděpodobně nejznámější nákupní centrum v Moravskoslezském kraji s názvem Avion Shopping Park, který se už několik let stává ideálním místem pro nákupy a zábavu. Další výhodou Avionu je také rozsáhlá prodejna Ikea, jež vám pomůže s vybavením celého bytu. Otevírací doba nákupní galerie je od 10:00 do 21:00.

Obchodní Centrum Laso

Nákupní centra Ostrava – Futurum, Avion Shopping Park, Laso či Karolína (http://blog.mapaobchodu.cz) Zapomenout nemůžeme ani na Obchodní centrum Laso, které se nachází přímo v centru Ostravy na Masarykově náměstí. Po velké rekonstrukci v roce 2006 se nákupní centrum stalo příjemným místem pro nakupování a kulturní zážitky, jehož služby můžete využívat od pondělí do soboty. Jednou z dalších výhod Lasa je umístění v centru, takže se sem můžete vydat pěšky nebo městkou dopravou a auto můžete nechat, ovšem když už se rozhodnete do Lasa vydat vozidlem, tak je pro vás připraven podzemní parking.

Obchodní centrum Galerie

Nákupní centra Ostrava – Futurum, Avion Shopping Park, Laso či Karolína (http://blog.mapaobchodu.cz)

Posledním místem, kam se v dnešním článku vydáme, bude Obchodní centrum Galerie. Kromě Nonstop otevřeného Hypermarketu Tesco zde naleznete přes čtyřicet obchodů, které vás upoutají svou nabídku a pomohou vám i s každodenním nákupem. Prodejny jsou otevřené od 9 do 20 hodin.

Prozkoumali jsme pro vás největší nákupní centra v Ostravě a věříme, že jsme vás inspirovali k navštívení alespoň některých z nich. Nákupní centra Ostrava si zde ještě několikrát připomeneme, ať už se bude jednat o akcích, otevíracích dobách či nových obchodech, takže nás sledujte. Příjemné nakupování přejeme.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů