Nové internetové stránky a eshop módní značky Katarze

Nové internetové stránky a eshop módní značky Katarze

Štítky: Katarze , móda

Katarzi založily Lucie Masnerová a Lucie Mokrá, originální autorská dvojice studentek VŠUP v Praze, roku 2008. Pravidelnými výstavami např. na Designbloku, Design Supermarketu či profesionální prezentací své společné Diplomové práce v Národní technické knihovně, si značka Katarze vydobyla své stálé místo v povědomí lidí, kteří se nespokojí s masovými kolekcemi „velkých značek“. Značka Katarze je již od začátku věrna svému konceptu tvorby osobitých domácích oděvů a doplňků, ve kterých se ale nemusíte stydět vyjít ven.

Počínaje 1.1.2012 si mohou příznivci populární značky Katarze vybírat svá trička, župánky, „rozkrokovky“ či „skafandr“ na nových internetových stránkách a eshopu na adrese www.katarze.com. Pro lepší orientaci byla pro návštěvníky stránek nafocena kompletní aktuální kolekce pro rok 2012.

„Věříme, že se budou všem našim stávajícím i budoucím zákaznicím a zákazníkům nové stránky líbit a třeba se přijdou podívat i do našeho showroomu ve Vršovicích“, zvou Lucie všechny do svého ateliéru v Obloukové 15 na Praze 10.

Milujete módu a nakupování? Hledáte kde a co můžete zakoupit? Inspiraci k nákupům naleznete na stránkách www.mapaobchodu.cz..

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů