Nákupní centra Brno – 2. část

Nákupní centra Brno – 2. část

Nákupní centra Brno jsou všestranným vyžitím pro všechny. Nákupní centra v Brně nabízí téměř vše na co si jen vzpomenete. V předchozím článku jsme se seznámili s nákupním centrem Futurum Brno, Olympia Brno, Avion Shopping Park Brno.

V tomto článku se budeme zabývat dalšími nákupními centry v Brně. Změříme se na centrum Galerie Vaňkovka, NC Královo Pole, OC Velký Špalíček a Obchodní centrum Campus Square.

Galerie Vaňkovka

Nákupní centrum Vaňkovka

Galerie Vaňkovka byla otevřena v roce 2005. Nachází se v centru Brna kousek od hlavního vlakového a autobusového nádraží. V tomto nákupním centru je 130 nejrůznějších obchodů s nabídkou světové módy, obuvi, restaurací a kaváren a další obchůdky včetně supermarketu Interspar. Jednoduché parkování na krytém dvoupodlažním, placeném parkovišti je velice pohodlné a vždy přehledné. Kolem centra Vaňkovka jsou vysázeny krásné košaté stromy a vytvořen park, který láká k relaxačnímu odpočinku. V těsné blízkosti nákupního centra je také galerie, ve které se pořádají nejrůznější kulturní akce.

Obchody ve Vaňkovce mají otevírací dobu od 9.00 do 21.00.

NC Královo Pole

Nákupní centrum Královo Pole

Nákupní centrum Královo Pole leží nedaleko centra Brna. Objevíte v něm přes 70 obchodů včetně hypermarketu Tesco. Můžete si posedět v restauracích nebo v kavárnách, pro děti je zřízen dětský koutek a pro dospělé dokonce i bowling. V nákupním centru Královo Pole naleznete i wifi připojení k internetu a další služby, které jsou nabízeny pro vaše maximální pohodlí a absolutní spokojenost.

Jestliže přijedete automobilem, můžete využít ručního mytí vašeho vozidla nebo parkoviště, na kterém na váš čeká přes 860 míst, ale můžete se sem dostat i speciální linkou, která je zdarma či autobusy MHD.

Otevírací doba obchodů od pondělí do neděle je od 9:00 – 21:00. Hypermarket Tesco má otevřeno nonstop.

Nákupní centrum Královo Pole vám dá to, co potřebujete.

OC Velký Špalíček

Nákupní centrum Velký Špalíček

I když se toto nákupní centrum nazývá Velký Špalíček, jedná se o jedno z nejmenších nákupních center v Brně. Naleznete v něm obchody s oblečením, obuví, nábytkem, cestovní kancelář, restaurace, drogerii, Tesco Express a dokonce i 7 kinosálů multikina Palace Cinemas. Nákupní centrum Velký Špalíček objevíte v centru Brna. Toto nákupní centrum těší své návštěvníky již od 1. září 2001. V nákupním centru můžete navštívit i módní přehlídky nebo výstavy. Pro parkování můžete využít i podzemní parkoviště. Dokonalé vyžití přímo v centru Brna pro vás nachystalo Nákupní centrum Velký Špalíček.

Určitě vás zajímá i otevírací doba tohoto nákupního centra. Obchody otevírají od pondělí do soboty od 9:00 do 21:00 a v neděli od 10:00 do 20:00.

Obchodní centrum Campus Square

Obchodní centrum Campus Square

Obchodní centrum Campus Square je nejnovějším nákupním centrem v Brně. Bylo otevřeno v městské části Brno – Bohunice. Obchodní centrum Campus Square nabízí svým návštěvníkům přes padesát obchodů s nejrůznějším zbožím jako např. obuv, oblečení, hračky, sportovní potřeby, elektro, hypermarket Tesco a další. Nejmodernější design celého centra a nadčasovost projektu, který počítá s dalším rozvojem i v budoucnosti dává svým návštěvníkům pocit naprosté dokonalosti. Využijte služby nákupního centra Campus Square a staňte se součástí nové městské zóny, která navazuje na nemocnici Bohunice a na nově postavené budovy Masarykovy univerzity.

Otevírací doba obchodů je od 10.00 do 20.00.

Další informace najdete na internetovém portále mapující obchody v ČR www.mapaobchodu.cz

Zdroj fotografií: www.wikipedia.org

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů