Pop-up store módní návrhářky Kateřiny Geislerové

Pop-up store módní návrhářky Kateřiny Geislerové

Ženské a kreativní modely s francouzským šarmem konečně u nás

Konečně budete mít možnost sehnat hravé a zároveň precizní modely Kateřiny Geislerové také u nás. Módní návrhářka, která už 12 let působí v Paříži, kde má nedaleko muzea Georges Pompidou svůj ateliér a butik, předvede 10. – 19. února 2012 hned ve třech českých městech svou kolekci pro sezonu podzim – zima 2011/2012. Její Pop-up Store pro vás otevře své brány v Praze, Karlových Varech a Mladé Boleslavi.

Pop-up store módní návrhářky Kateřiny Geislerové (http://blog.mapaobchodu.cz)

Pop-up Store či Pop-up Shop je výraz pro dočasný obchod, který se na určitém místě objeví jakoby „na návštěvě“. Módu Kateřiny Geislerové bude druhý únorový víkend od 10. do 12. 2. hostit pražský butik Mona prêt-à-porter (Týnská 15, Praha 1). V pátek 10. února se sem navíc můžete od 19 do 22 hodin přijít podívat na vernisáž, kde na vás kromě krásných šatů bude čekat rovněž welcome drink, občerstvení ve francouzském stylu a dokonce návrhářka Kateřina Geislerová osobně. O víkendu sem můžete vyrazit od 11 do 20 hodin a využít výjimečné možnosti zakoupení modelů z nové kolekce až s 35% slevou. V následujícím týdnu přijde řada i na módní nadšence v Karlových Varech, kteří najdou podrobné informace o místě a otvírací době Pop-up Shopu na www.katerina-geislerova.com a na Facebooku. Třetí únorový víkend 18. – 19. 2. pak potěší stylové obyvatele Mladé Boleslavi, kteří budou modely moci obdivovat v hotelu Galatea (Pod Koupalištěm 881, Kosmonosy).

Pop-up store módní návrhářky Kateřiny Geislerové (http://blog.mapaobchodu.cz)

V aktuální kolekci se můžete těšit na klasické krejčovské materiály s jemnými úplety a detaily provedenými v kůži. Speciálně pro tuto příležitost představí i několik modelů z nadcházející kolekce, mezi které patří úpletové šaty a koktejlky, v nichž se rovněž projevuje autorčin nezaměnitelný až „sochařský“ rukopis. Kateřina Geislerová klade důraz jak na volbu kvalitních materiálů, tak na preciznost zpracování a perfektně padnoucí střihy se zajímavými detaily. Její styl vyzdvihuje dámskou siluetu i osobnost nositelky, aniž by zapomínal na pohodlí a komfort. Ochutnávku si můžete dopřát na www.katerina-geislerova.com

Více o nejnovější módě a obchodech, kde ji zakoupit se dozvíte na www.mapaobchodu.cz.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů