Kabelky, které mají něco navíc

Kabelky, které mají něco navíc

Stejně jako volbu životního partnera, ani výběr té správné kabelky se nevyplatí podcenit. Kabelky ale mají oproti mužům navrch: nežárlí, když si jich pořídíte hned několik najednou. A to se zaručeně stane, když na Fleru zabrousíte do sekce kabelky a tašky. Při pohledu na výběr se vám totiž volba životního partnera bude zdát jako to jednodušší rozhodnutí…

Elegance, kterou vám budou závidět

Luxusní, prostorná business kabelka do kanceláře. Elegantní, ne však nudná – taková je kabelka od Dara bags. Nejen milovnice všeho francouzského se v kabelce Eleganc zhlédnou a nebudou ji chtít dát z ruky. Její originální potisk v kombinaci s ideálními rozměry pro každodenní nošení vám nedá spát.
Značka: Dara bags, cena: 1499 Kč.

Kabelky, které mají něco navíc (http://blog.mapaobchodu.cz)

Recyklujte stylově

Můžete myslet ekologicky a zároveň být styloví. Pokud nechcete přírodu zatěžovat výrobou dalších plastů a zvířata máte moc rádi na to, abyste je pro obohacení vlastního šatníku nechali stahovat z kůže, pak je Toopka jasná volba. Nejenže díky jejím kabelkám z recyklovaných reklamních bannerů ulehčíte přírodě, navíc si můžete být jistí, že stejnou na ulici zaručeně nepotkáte. Na jaro jako dělaná…
Značka: Toopka, cena: 1110 Kč

Kabelky, které mají něco navíc (http://blog.mapaobchodu.cz)

Barvy léta do divadla i do společnosti

V žádné dámské skříni by neměla chybět šikovná malá kabelka pro společenské příležitosti. Pokud ve vašem společenském šatníku převládá černá, pak by taková kabelka měla být rozhodně barevná. A když barevná, tak třeba Baby bag Pink od mum-ray. Dodá šťávu jinak smutnému outfitu a zároveň podtrhne vaši eleganci. To všechno umí jediná kabelka. Nechybí vám?
Značka: mum-ray, cena: 590 Kč.

Kabelky, které mají něco navíc (http://blog.mapaobchodu.cz)

Krása asymetrie

Bojíte se barev, a přitom byste chtěli tašku, které si vaše okolí všimne? A co asymetrická a současně ladná taška od značky vohoz? Můžete si zvolit ze tří velikostí a mnoha různých potisků.
Značka: vohoz, cena: 1221 Kč.

Kabelky, které mají něco navíc (http://blog.mapaobchodu.cz)

O Fler.cz

Virtuální tržiště pro všechny, kteří se rádi kochají a obklopují originálními uměleckými výrobky – šperky, kabelkami, oblečením od talentovaných tvůrců nebo třeba maličkostmi do bytu. I tak by se dal charakterizovat portál Fler.cz, který byl spuštěn v únoru 2008 a od té doby dokázal přesvědčit tisíce kreativních lidí, aby zde nabídli svůj talent a fantazii. Fler.cz je zkrátka ideální místo pro každého, kdo si chce udělat radost a těší ho pocit, že nikdo jiný nebude mít tu samou věc. Server Fler se stal po třech letech provozu centrem uměleckého internetového dění v s návštěvností až 80.000 návštěvníků denně a obratem 100 miliónů korun ročně. Za rok 2010 bylo přes Fler.cz prodán bezmála 1 milion výrobků, uměleckých děl, módy a designu. Byla by však chyba redukovat Fler na místo sloužící čistě k nákupu a prodeji originálů. Na Fleru najdou uživatelé mimo komfortních prodejních funkcí (přehled objednávek, fakturační, poptávkový, reklamní systém apod.) také komunitní prostředí s rozvinutými službami sociální sítí (diskuse, kluby, kreativní televizi, systém oblíbenců apod.).

Mnohé další obchody s kabelkami a taškami máte možnost naleznout na webu www.mapaobchodu.cz.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů