Darujte k Valentýnu jedinečnost

Darujte k Valentýnu jedinečnost

Obdarujte partnera šperkem či portrétem v moderním a jedinečném designu

Genoklenot pro ženu

Genoklenot je unikátní šperk spojující krásu křišťálů Swarovski s ojedinělým genetickým profilem daného člověka. Milovaná může nosit specifickou a jedinečnou část Vaší DNA stále při sobě, ať už vyberete náhrdelník nebo náramek. Křišťály Swarovski můžete navolit dle jejich oblíbených barev.

„V minulosti bývalo běžné, že lidé u sebe nosili amulety pro štěstí. Výjimkou nebyly ani amulety obsahující vlasy blízkého člověka, které byly upomínkou v čase odloučení. Doba se však vyvíjí a přináší moderní a vzhledově přitažlivé šperky, které mohou plnit funkci talismanu,“ říká RNDr. Lucie Benešová, Ph.D. spoluzakladatelka Genomacu a ředitelka pro výzkum a služby. „Genoklenoty, jejichž inspirací je unikátní DNA, podtrhnou výjimečnost ženy a řeknou Miluji Tě za Vás,“ dodává Lucie Benešová.

Konečný barevný vzhled Genoklenotů záleží na vlastním uvážení a individuálním vkusu. Vybrat si můžete ze škály 11 barev křišťálů Swarovski. Pokud se rozhodnete pro náramek, tak volit můžete mezi vzhledem šroubovice DNA nebo čipů. Náhrdelník je k dostání v provedení šroubovice DNA nebo paprsky. Ryzost stříbra šperků je 925/1000 a každý šperk je opatřen prodlužovacím řetízkem, který umožňuje nastavit jejich variabilní délku. U kolekce šperků „šroubovice“ je používán antialergenní materiál, který je díky svým vlastnostem používán zejména ve zdravotnictví. Cena Genoklenotů se pohybuje dle náročnosti zpracování a materiálu od 5.940,– Kč do 18.600,– Kč. Doba vyhotovení šperků je 6–8 týdnů.

Darujte k Valentýnu jedinečnost  (http://blog.mapaobchodu.cz)

Náramek DNA šroubovice

Náramek ve tvaru DNA šroubovice je vyroben z křišťálů Swarovski, středových rokajlů Preciosa a Osteofixu (antialergenní drát, který je díky svým výborným vlastnostem používán zejména ve zdravotnictví). Délka náramku je variabilní (cca 20 až 25 cm) díky prodlužovacímu řetízku a zapínání (stříbro ryzost 925/1000).

Darujte k Valentýnu jedinečnost  (http://blog.mapaobchodu.cz)

Genoklenot náramek DNA čipy

Náramek složený ze čtyř DNA čipů je vyroben z křišťálů Swarovski a stříbra (ryzost 925/1000). Délka náramku je variabilní (cca 17,5 až 20 cm) díky prodlužovacímu řetízku. Šperk je vyráběn dle DNA předlohy jedné nebo více osob, barvu křišťálů všech čtyř DNA čipů lze zvolit podle vzorníku.

Darujte k Valentýnu jedinečnost  (http://blog.mapaobchodu.cz)

Genoportrét pro muže

Genoportrét je obraz s vizualizací vlastní DNA, který zase naopak žena může věnovat svému partnerovi. Váš jedinečný genetický profil bude převeden do formátu dvojrozměrného čárového kódu, vytištěn na kvalitní plátno a orámován. Barevné provedení a velikost obrazu si můžete zvolit podle vlastního vkusu a potřeby.

Genoportét DNA jednoho člověka lze vyhotovit v barevných kombinacích, jako například modrá, zelená nebo červená na černém, bílém nebo barevném gradientovém pozadí. Genoportrét DUO a Genoportrét RODINA zachycující více osob pak umožňuje kombinaci několika barev. Nejmenší formát obrazu je 300×200 mm a největší dosahuje rozměru 1000×800 mm. Cena Genoportrétů je závislá na množství zobrazených DNA a velikosti obrazu a pohybuje se od 6.840,– Kč do 23.490,– Kč. Doba vyhotovení je 6 až 10 týdnů.

Darujte k Valentýnu jedinečnost  (http://blog.mapaobchodu.cz)

Společnost Genomac byla založena v roce 2001 sourozenci Markem Minárikem a Lucií Benešovou. Od svého vzniku se zaměřuje na genetické testování pro potřeby určování otcovství, identifikaci, příbuznost a analýzu DNA. V neposlední řadě provádí Genomac testování geneticky podmíněných druhů onemocnění a predikci účinnosti jejich léčby. V roce 2006 společnost v České republice zavedla genetické testy předků pro účely genetické genealogie a stala se dominantním poskytovatelem genetických testů v rámci nového dynamického oboru tzv. rekreační genetiky. Současně si udržuje status největšího soukromého centra pro aplikovaný výzkum nádorových onemocnění v oblasti prediktivní molekulární onkologie. Výsledky analýz prováděných laboratořemi Genomac se řídí standardizovaným systémem pro zdravotnické laboratoře ISO/IEC 15189.

Více obchodů, kde nakoupit dárky na Valentýna najdete například na stránkách www.mapaobchodu.cz v kategorii šperky, parfémy, spodní prádlo a mnohé jiné.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů