Filtry 3M nově pro iPhone a iPad zaručí soukromí

Filtry 3M nově pro iPhone a iPad zaručí soukromí

Každý, kdo pracuje s citlivými informacemi, by si měl chránit nejen monitor svého přenosného notebooku, ale i displeje v současné době velmi rozšířených mobilních přístrojů jako je smartphone či tablet. Zvědavé oči spolusedících v kavárně, restauraci, v dopravních prostředcích, na veřejných prostranstvích či v otevřených kancelářích si mohou během chvilky na displeji snadno přečíst citlivá data a následně je jakkoliv zneužít. Ideální ochranou proti takovým zvědavcům jsou tzv. privátní filtry, které firma 3M začíná na českém trhu nově nabízet i na rozměry displejů chytrých mobilních telefonů iPhone a tabletů iPad. Fólie cizím lidem zabrání přečtení údajů, protože displej mobilního přístroje vidí pouze osoba, která s ním pracuje, a to bez jakéhokoliv zkreslení či jiného omezení. Privátní filtry na iPhone a iPad nijak neomezují dotykovou funkci přístroje a udržují čistý a jasný obraz displeje. Ochranné fólie 3M Natural View, které 3M začíná také dodávat na český trh, zase zabraňují poškrábání displeje a udržují jej stále jako nový.

Výčet konkrétních modelů, které zahrnují filtry pro iPhone i iPad najdete na stránkách www.3m.cz/PCprislusenstvi v sekci Fólie na tablety a smartphony.

Privátní filtry na mobilní zařízení plní stejnou funkci jako již velmi dobře známé privátní filtry na monitory PC a notebooků. Jsou ideálním pomocníkem pro ty, kteří často cestují a chtějí nerušeně zpracovávat zadané úkoly nebo si prohlížet pracovní nebo soukromé dokumenty, aniž by měli strach, že jejich displej někdo přes rameno pozoruje. Filtry se velice jednoduše aplikují i odstraňují, aniž by zanechávali stopy lepidla na displeji. V balení filtrů pro iPady je k dispozici i mikrovláknový hadřík, pomocí kterého snadno očistíte displej před aplikací filtru. Privátní filtry jsou k dispozici v matném horizontálním či vertikálním provedení.

Jak funguje 3M privátní filtr pro iPhone:
http://www.youtube.com/watch?…

Návod na aplikaci 3M privátního filtru pro iPhone:
http://www.youtube.com/…enProtectors?…

Návod na aplikaci 3M privátního filtru pro iPad:
http://www.youtube.com/…enProtectors?…

3M Natural View fólie zaručí kvalitní čistý obraz díky nové technologii, která zmírňuje reflexi na displeji a udržuje ho průzračně čistý, a to i za velmi ostrého světla. Díky fólii zůstane obrazovka nepoškrábaná a zamezí se také dalšímu poškození displeje a zaručí tak dlouhotrvající ochranu vašeho zařízení. Fólie se jednoduše aplikuje i odstraňuje, aniž by zanechávala na displeji stopy. Fólie je odolná také vůči šmouhám, skvrnám a proti usazování prachu a jiných nečistot na jejích hranách díky patentované technologii Stay-clean Edges společnosti 3M.

Reklama 3M Natural View folie pro iPhone/iPad:
http://www.youtube.com/…enProtectors?…

Návod na aplikaci 3M Natural View folie pro iPhone:
http://www.youtube.com/watch?…

Návod k aplikaci 3M Natural View folie pro iPad:
http://www.youtube.com/…enProtectors?…

Doporučené koncové ceny privátních filtrů 3M (bez DPH) jsou stanoveny na 325 Kč pro privátní filtr pro iPhone a 722 Kč pro iPad.


O společnosti 3M

Společnost 3M je vysoce inovativní výrobní společností působící v řadě oblastí. V jejím portfoliu je přes padesát tisíc výrobků, které nacházejí využití nejenom v průmyslu, zdravotnictví, stavebnictví nebo telekomunikacích, ale i v kancelářích a domácnostech. 3M nabízí i řešení pro bezpečnost v dopravě a na pracovištích. Vědci ze 3M vynalezli nejenom oblíbené Post-it papírky či brusný papír odolný vodě, ale třeba i první kapesní projektor na světě. Ačkoli je využití jednotlivých produktů zcela odlišné, všechny spojuje jedna vlastnost: ve svém odvětví vždy představují inovativní produkt, který kromě důmyslnosti dbá i na ekologii, bezpečnost a zdraví lidí.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů