Zima se Starbucks

Zima se Starbucks

Sponzorované odkazy:

Sv. Valentýn, svátek lásky, se blíží… Už víte, čím 14. února potěšíte svou drahou polovičku? Kavárny Starbucks mají pro všechny zamilované připravené lahodné caffe latté, vychutnat si ho můžete hned s několika příchutěmi: vanilka (i bez cukru), karamel, oříšek (i bez cukru), mandle, peprmint, irish cream a malina, všechny varianty Vás zaručeně správně rozehřejí! Jako zákusek se ke caffe latté výborně hodí muffin, který Starbucks doporučuje s borůvkami, čokoládou a nebo nízkotučnou malinovo-broskvovou variantu.

Zima se Starbucks (http://blog.mapaobchodu.cz)

Jako zrnkovou kávu na zimní období Starbucks nabízí Guatemala Casi Cielo™. Káva pochází ze čtyř farem v oblasti Antigua v Guatemale – údolí Antigua je jednou z nejrenomova­nějších oblastí v produkci kávy nejvyšší kvality. Doušek této kávy zpočátku evokuje příchuť květin a citronu a doznívá chutí tmavého kakaa. Výborně se doplňuje např. s čokoládou, kakaem a oříšky.

Kavárny mají také připravené zamilované hrníčky jako dárky, které potěší partnery, přátele, rodinu nebo kohokoliv dalšího, na kom Vám záleží. Cena jednoho hrníčku je 230 Kč.

Zima se Starbucks (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.