Kolekce šperků Zingopi pro společenskou sezónu

Kolekce šperků Zingopi pro společenskou sezónu

Ke společenské sezóně patří neodmyslitelně originální šperky, které dokáží zvýraznit vaši osobitost a styl. Doplňky o vás vypoví mnohé, proto pečlivě volte zpracování, barvu i design.

Toužíte po něčem výjimečném? Vybírejte ze šperků, které jsou utvářeny tak, aby si uchovaly svůj ženský, okouzlující a rafinovaný vzhled. Podlehněte dokonalým a originálním šperkům Zdeny Zingopi, která své zákazníky stále překvapuje něčím novým.

Po tisíce let zvýrazňují šperky kouzlo žen celého světa. Tuto společenskou sezónu jsou nepostradatelné dominantní a výrazné šperky v podobě masivních náhrdelníků, náramků či broží. Nemusíte se však zdobit jen drahými kovy a kameny. Kolekce šperků Zingopi představuje elegantní ženskost a poezii, umocněnou krásou a leskem broušeného křišťálu, temného onyxu či matnou krásou perel. Zdena Zingopi své šperky vytváří především z křišťálů Swarovski, říčních i mořských perel nejrůznějších barev nebo polodrahokamů jako akvamaríny či růženíny. Šperkařka pracuje se stříbrem, chirurgickou ocelí a některá svá originální díla kombinuje s kůží i kožešinou. Vybírat si můžete z nejrůznějších druhů náhrdelníků, náušnic, náramků či zajímavých prstenů. Swarovski komponenty (např. křišťálové kostky, obdélníky, slzy, čtverce atd.) jsou výrazem originality, extravagance, osobnosti, jemnosti a preciznosti. Z těchto částí se vyrábějí různé šperky, které se vytvářejí na základě aktuálních módních trendů.

Perly

Tvoří se v lastuře mlžů – v ústřicích a škeblích. Dnes se již volně žijící perlorodky neloví, ale chovají v říčních nebo mořských sádkách. Tahitské perly jsou produkovány zvláštním druhem ústřic s černými okraji vyskytujícím se v oblasti Francouzské Polynésie. Tyto perly jsou vzácné i proto, že těchto ústřic v chovech přežívá jen malá část. Barvy perel se mění od bílé, bílé se stopou barvy (často růžové) k hnědé, nebo černé v závislosti na druhu měkkýše a na vodě. Nadčasová elegance perlových šperků je vhodná k nerůznějšímu typu oblečení.

Kolekce šperků Zingopi pro společenskou sezónu (http://blog.mapaobchodu.cz)

Akvamarín

Akvamarín je jedním z nejoblíbenějších drahých kamenů. Je to odrůda berylu, jehož modrá, modrozelená, někdy dokonce až modrožlutá barva připomíná barvu moře. Od barvy akvamarínu pochází také jeho název: aqua marina = mořská voda. Nejkvalitnější akvamarín je průsvitný.

Onyx

Onyx je označován za kámen přinášející štěstí, a to zejména v lásce. Uzemňuje psychiku člověka. Dodává zdravé sebevědomí, a tím člověka zbavuje problémů. Onyx byl odedávna ceněn jako materiál pro výrobu ozdob, prstenů a korálů. Díky svým různobarevným vrstvám byl oblíben zejména pro výrobu kamejí. Byl známý už v antickém Římě. Zvláštní oblibě se také těšil ve starém Egyptě, kde byl barven, aby se zlepšila nebo změnila jeho barva.

Kolekce šperků Zingopi pro společenskou sezónu (http://blog.mapaobchodu.cz)

Růženín

Od dob antických je růženín kamenem lásky a srdce. Řekové a Římané věřili, že bůh lásky, Amor a Eros, přinesli na Zemi růženín, aby daroval lidem prasílu lásky a usmíření. Růženín V minulosti mu byla přisuzována řada schopností – například pomáhá projevit city, příznivě působí při léčbě ledvin, jater, plic, odvádí z těla škodlivé látky. Jedná se o růžovou odrůdu křemene. Růženín má odstíny světle až tmavě růžové, někdy dokonce fialové barvy.

Šperky Zingopi nyní zakoupíte v obchodě v Maislově ulici v Praze 1.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů