Báječná sezóna se značkou 1-2-3  Paris

Báječná sezóna se značkou 1-2-3 Paris

Chystáte se do divadla, na koncert či večerní party? Nevíte jaké šaty obléknout? Hledejte inspiraci u francouzské značky 1–2–3 Paris. Letošní sezónu přináší společenské modely, které vynikají rafinovanou eleganci a čerpají z principů proslulé „vysoké krejčoviny“. Důraz je kladen na detail a použité materiály.

Báječná sezóna se značkou 1-2-3  Paris (http://blog.mapaobchodu.cz)

Vybírat můžete modely se zajímavě řešeným výstřihem, s delikátním řasením i třpytivými odlesky. Okouzlující jsou rudé koktejlky i atraktivní dlouhé večerní šaty. Ženy, které dávají přednost kalhotám, propadnou kouzlu dámského smokingu.

Báječná sezóna se značkou 1-2-3  Paris (http://blog.mapaobchodu.cz)

Apartní šaty upoutají sofistikovaným výběrem použitých materiálů a barev, kterým vévodí černá a červená doplněné něžnou bílou. Materiály jsou ušlechtilé a kvalitní. Příkladem mohou být lehoučké žerzeje zdobené propracovanými detaily jako řasení a propracované lemování. Rafinované jsou jemné průhledné šifony v kombinaci s delikátní krajkou. Smoking ozvláštní saténové efekty na klopách. Elegantní a kultivovaný vzhled společenských modelů dotváří šňůry perel nebo štrasové zdobení.Detaily v podobě nadýchaných šálů, luxusních psaníček, skvostné bižuterie a lodiček jsou nezbytností, která modely dotváří.

Báječná sezóna se značkou 1-2-3  Paris (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů