Neztrácejte čas čištěním trouby, zvládne to sama

Neztrácejte čas čištěním trouby, zvládne to sama

Trouba je v kuchyni cenným spojencem; umožňuje vyzkoušet pozoruhodné recepty a připravit vaše oblíbená jídla. Ale nelze říci, že čistění trouby je snadný úkol! Pořádné vyčištění tohoto spotřebiče trvá docela dlouho a použití agresivních čisticích prostředků má negativní dopad na životní prostředí. S novou troubou StarcleanTM oceněnou iF Product Design Award 2011 je ale námaha s čištěním minulostí.

Technologie StarcleanTM je radikální krok vpřed v čistění trouby, které je přátelské k životnímu prostředí. Testy, prová-děné v italských laboratořích společnosti TÜV Rheinland, potvrzují, že technologie StarcleanTM zaručuje až 11× lepší od-stranění oleje, tuku, másla a rajčat. Toto „zelené“ řešení nejen eliminuje nutnost používat jakékoliv čisticí prostředky, ale rovněž spotřebovává velmi málo energie díky nízkoteplotnímu cyklu čištění při pouhých 90°C po dobu 35 minut (vč. ochlazení). Zirkonová povrchová úprava vnitřku trouby, která usnadňuje čištění, si uchovává lesk, zatímco ošetření vnitřní plochy dvířek unikátní nanotechnologií udržuje sklo v dvířkách křišťálově jasné a čiré, takže celá trouba zůstává trvale pěkná a čistá. Po ukončení nízkoteplotního cyklu čištění stačí jednoduše a snadno utřít vnitřek trouby pouhým vlhkým hadrem.

Whirlpool AKZM 838 IX

Trouba se 6. smyslem a technologií StarcleanTM využívá povrchové úpravy a nové technologie ke snadnému čištění, čímž šetří čas i energii. Díky zirkonovému vnitřnímu povrchu s využitím nanotechnologie a 35minutovému programu urče-nému pro čištění při pouhých 90°C usnadňuje výrazně svou údržbu. Dále je vybavena funkcí Ready2Cook, která zcela vylučuje nutnost předehřevu, čímž ušetří až 20 % energie a samozřejmě i čas. Připravujete-li menu s využitím technologie 6. smysl, tak si budete skutečně užívat moderní přípravu jídla. Stačí jen vybrat jeden z receptů a trouba už udělá vše ostatní, má totiž celý proces přípravy jídla trvale pod kontrolou.

Neztrácejte čas čištěním trouby, zvládne to sama     (http://blog.mapaobchodu.cz)

Další vychytávkou je systém Cook3, vycházející z vysoce účinného rozložení proudu vzduchu uvnitř trouby, který umož-ňuje přípravu jídla na třech úrovních, aniž by docházelo ke smíchání vůní. Tato nová trouba je současně elegantním doplňkem každé moderní kuchyně, má čistý vzhled, moderní estetický doty-kový ovládací panel a plně grafický LCD displej. Díky atraktivnímu vzhledu udělala pečící trouba Fusion s technologií 6. smysl velký dojem na porotu a vyhrála prestižní cenu iF Product Design Award 2011 za vynikající designovou kvalitu výrobku.
Doporučená cena na trhu je 22 990 Kč.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů