Kdo se stal dětskou hvězdou Au pays des mimis?

Kdo se stal dětskou hvězdou Au pays des mimis?

Hvězdou vánoční kampaně Au pays des mimis se mohl stát kdokoli. Kdo chtěl konkurovat zkušené modelce a jejím krásným dětem, měl šanci utkat se o možnost stát se dalšími tvářemi kampaně exkluzivní značky oblečení. Motto Au pays des mimis – ‚Staňte se naší hvězdou‘, lákalo v období od 15.10. do 30.11. rodiče s dětmi do dvou obchodů – nedávno otevřeného obchodu v Břehové ulici a v OC Nový Smíchov. Stačilo přijít do jednoho obchodů Au pays des mimis, nakoupit pro své děti oblečení, hračky, či bytové doplňky v minimální hodnotě 1000 Kč, vyplnit krátký formulář, přinést, případně zaslat fotku svého dítěte a pak už jen doufat, že tým Au pays des mimis vybere mezi šest dětských výherců právě to vaše. Na výběru tváří nové reklamní kampaně pro podzim/zimu 2011 se podíleli samozřejmě také odbornice na krásu a módu Andrea Verešová a fotograf Jadran Šetlík.

Soutěže se zúčastnily stovky dětí. Po těžkém rozhodování tým Au pays des mimis vybral šest výherců – nových dětských hvězd Au pays des mimis. Tyto děti se staly novými tvářemi předvánoční kampaně Au pays des mimis „Staňte se naší hvězdou“. Jejich exkluzivní portréty, které nafotily s fotografemJa­dranem Šetlíkem, si může každý prohlédnout přímo v obchodech Au pays des mimis v Břehové ulici nebo v OC Nový Smíchov. Portréty děti také dostaly darem na památku.

Kdo se stal dětskou hvězdou Au pays des mimis? (http://blog.mapaobchodu.cz)

O soutěži nám Geraldine Berouard, majitelka obchodů Au pays des mimis, prozradila: „Děti, které se soutěže také zúčastnily, ale nevyhrály, nemusí smutnit dlouho. Hned příští rok budou mít další možnost – Au pays des mimis bude soutěž „Staňte se naší hvězdou“ vyhlašovat již potřetí.“

Nové dětské hvězdy Au pays des mimis si kromě profesionálního focení vyzkoušely i jaké to je vystupovat před publikem. Zúčastnily se totiž módní přehlídky, která se konala v úterý 13.12.2011 ve Volcano Comlex. Oblečené byly do modelů světových návrhářů v kolekcích KENZO kids, Paul Smith, Lili Gaufrette a Junior Gaultier a sklidily při své premiéře na přehlídkovém molu velký úspěch.

Na přehlídce se kromě výherců soutěže „Staňte se naší hvězdou“ předvedly i ostatní děti, které se soutěže zúčastnily, a nepodařilo se jim letos zvítězit. Zazářili však i zkušení profesionálové se svými dětmi v modelech IKKS Junior a IKKS Women, KENZO kids, Junior Gaultier, Paul Smith Junior a Lili Gaufrette. Chybět nemohla zejména Andrea Verešová s dětmi Vanessou a Danielem, které po mamince zdědily mimo jiné i vlohy pro modeling. Předváděním modelů na přehlídce ve Volcano Complexu se bavila i Mahulena Bočanová s dcerou Márinkou, Ivana Jirešová se Sofinkou, Leona Machálková se synem Arturem – oba oděni do modelů od IKKS a Bára Nesvadbová s dcerou Bibi, které si obě vybraly oblečené od návrháře J. P. Gaultiera.

Kdo se stal dětskou hvězdou Au pays des mimis? (http://blog.mapaobchodu.cz)

Pro Andreu Verešovou, která se po Báře Nesvadbové stala letos se svými dětmi tváří Au pays des mimis, byla tato spolupráce jasnou volbou: „Zbožňuji Francii a vše co je s Francií spojeno. Už jen to, že jsem pět let studovala francouzské lyceum, mě k této zemi přitahuje a taky samozřejmě miluji francouzskou módu, která silně ovlivnila moji modelingovou kariéru, kterou jsem úspěšně rozběhla po vítězství v soutěži Elite Model Look právě v Paříži. Před časem jsem potkala rodilou Francouzku Geraldinu Berouard, která se u nás věnuje módě, pozvala mě do své prodejny a bylo rozhodnuto, kde budu pro děti, ale i pro sebe nakupovat. Moje dcera s francouzským jménem Vanessa se zde může oblékat podobně jako já a to jí ohromně baví a nesmírně sluší. Byla jsem požádána, abychom se s oběma dětmi stali tváří prodejen, respektive předvánoční kampaně a také módní přehlídky. A mimo jiné fakt, že modely jsou přesně podle našich představ a fotí ji fotograf Jadran Šetlík, rozhodlo, že jsem jejich nabídku ráda přijala,“ svěřila se vždy elegantně oblečená modelka.

Ivana Jirešová se na přehlídce rozpovídala o módě: „Když jsem Sofince řekla, zda by šla na módní přehlídku Au pays des mimis, zajásala a řekla mně, že by mohla chodit přehlídky každý den. A jaký vztah ke značce IKKS mám já? Když jsem byla v Paříži v místech, kde je nejvíce těch správných obchůdků, jeden se mně hodně zalíbil. Úplně náhodou jsem byla v Praze po půl roce pozvána na otvíračku Au pays des mimis právě stejné značky a to jsem byla a jsem opravdu šťastná, že mám malou Paříž v Praze.“

Moderátorka večera Bára Nesvadbová také představila spolupráci AU pays des mimis s projektem Dobrý Anděl, což je systém finanční pomoci rodinám, kde dítě nebo rodič trpí onkologickým onemocněním, a které se kvůli onemocnění dostaly do finančních potíží. Až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, relativně malými pravidelnými měsíčními částkami, min. 50 Kč, mohou výrazně finančně pomoci až tisícovkám nemocných. „Je správné a krásné mít možnost stát se andělem!” říká hrdě Geraldine Berouard. Pro více info na www.dobryandel.cz.

Kdo se stal dětskou hvězdou Au pays des mimis? (http://blog.mapaobchodu.cz)

Po módní přehlídce bylo pro všechny děti připraveno plno zábavy – vánoční workshopy, disco party DJ Jiřího Buriana, balon dekor – například stavění sněhuláka z obřích balónků, soutěž v kreslení ideálního pokoje a bohaté občerstvení. Na tomto předvánočním setkání pořádaném společností Au pays des mimis se nenudili ani dospělí, kteří tentokrát nebyli středem zájmu, ale pyšným doprovodem svých dětí.

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů