Kdo se stal dětskou hvězdou Au pays des mimis?

Kdo se stal dětskou hvězdou Au pays des mimis?

Sponzorované odkazy:

Hvězdou vánoční kampaně Au pays des mimis se mohl stát kdokoli. Kdo chtěl konkurovat zkušené modelce a jejím krásným dětem, měl šanci utkat se o možnost stát se dalšími tvářemi kampaně exkluzivní značky oblečení. Motto Au pays des mimis – ‚Staňte se naší hvězdou‘, lákalo v období od 15.10. do 30.11. rodiče s dětmi do dvou obchodů – nedávno otevřeného obchodu v Břehové ulici a v OC Nový Smíchov. Stačilo přijít do jednoho obchodů Au pays des mimis, nakoupit pro své děti oblečení, hračky, či bytové doplňky v minimální hodnotě 1000 Kč, vyplnit krátký formulář, přinést, případně zaslat fotku svého dítěte a pak už jen doufat, že tým Au pays des mimis vybere mezi šest dětských výherců právě to vaše. Na výběru tváří nové reklamní kampaně pro podzim/zimu 2011 se podíleli samozřejmě také odbornice na krásu a módu Andrea Verešová a fotograf Jadran Šetlík.

Soutěže se zúčastnily stovky dětí. Po těžkém rozhodování tým Au pays des mimis vybral šest výherců – nových dětských hvězd Au pays des mimis. Tyto děti se staly novými tvářemi předvánoční kampaně Au pays des mimis „Staňte se naší hvězdou“. Jejich exkluzivní portréty, které nafotily s fotografemJa­dranem Šetlíkem, si může každý prohlédnout přímo v obchodech Au pays des mimis v Břehové ulici nebo v OC Nový Smíchov. Portréty děti také dostaly darem na památku.

Kdo se stal dětskou hvězdou Au pays des mimis? (http://blog.mapaobchodu.cz)

O soutěži nám Geraldine Berouard, majitelka obchodů Au pays des mimis, prozradila: „Děti, které se soutěže také zúčastnily, ale nevyhrály, nemusí smutnit dlouho. Hned příští rok budou mít další možnost – Au pays des mimis bude soutěž „Staňte se naší hvězdou“ vyhlašovat již potřetí.“

Nové dětské hvězdy Au pays des mimis si kromě profesionálního focení vyzkoušely i jaké to je vystupovat před publikem. Zúčastnily se totiž módní přehlídky, která se konala v úterý 13.12.2011 ve Volcano Comlex. Oblečené byly do modelů světových návrhářů v kolekcích KENZO kids, Paul Smith, Lili Gaufrette a Junior Gaultier a sklidily při své premiéře na přehlídkovém molu velký úspěch.

Na přehlídce se kromě výherců soutěže „Staňte se naší hvězdou“ předvedly i ostatní děti, které se soutěže zúčastnily, a nepodařilo se jim letos zvítězit. Zazářili však i zkušení profesionálové se svými dětmi v modelech IKKS Junior a IKKS Women, KENZO kids, Junior Gaultier, Paul Smith Junior a Lili Gaufrette. Chybět nemohla zejména Andrea Verešová s dětmi Vanessou a Danielem, které po mamince zdědily mimo jiné i vlohy pro modeling. Předváděním modelů na přehlídce ve Volcano Complexu se bavila i Mahulena Bočanová s dcerou Márinkou, Ivana Jirešová se Sofinkou, Leona Machálková se synem Arturem – oba oděni do modelů od IKKS a Bára Nesvadbová s dcerou Bibi, které si obě vybraly oblečené od návrháře J. P. Gaultiera.

Kdo se stal dětskou hvězdou Au pays des mimis? (http://blog.mapaobchodu.cz)

Pro Andreu Verešovou, která se po Báře Nesvadbové stala letos se svými dětmi tváří Au pays des mimis, byla tato spolupráce jasnou volbou: „Zbožňuji Francii a vše co je s Francií spojeno. Už jen to, že jsem pět let studovala francouzské lyceum, mě k této zemi přitahuje a taky samozřejmě miluji francouzskou módu, která silně ovlivnila moji modelingovou kariéru, kterou jsem úspěšně rozběhla po vítězství v soutěži Elite Model Look právě v Paříži. Před časem jsem potkala rodilou Francouzku Geraldinu Berouard, která se u nás věnuje módě, pozvala mě do své prodejny a bylo rozhodnuto, kde budu pro děti, ale i pro sebe nakupovat. Moje dcera s francouzským jménem Vanessa se zde může oblékat podobně jako já a to jí ohromně baví a nesmírně sluší. Byla jsem požádána, abychom se s oběma dětmi stali tváří prodejen, respektive předvánoční kampaně a také módní přehlídky. A mimo jiné fakt, že modely jsou přesně podle našich představ a fotí ji fotograf Jadran Šetlík, rozhodlo, že jsem jejich nabídku ráda přijala,“ svěřila se vždy elegantně oblečená modelka.

Ivana Jirešová se na přehlídce rozpovídala o módě: „Když jsem Sofince řekla, zda by šla na módní přehlídku Au pays des mimis, zajásala a řekla mně, že by mohla chodit přehlídky každý den. A jaký vztah ke značce IKKS mám já? Když jsem byla v Paříži v místech, kde je nejvíce těch správných obchůdků, jeden se mně hodně zalíbil. Úplně náhodou jsem byla v Praze po půl roce pozvána na otvíračku Au pays des mimis právě stejné značky a to jsem byla a jsem opravdu šťastná, že mám malou Paříž v Praze.“

Moderátorka večera Bára Nesvadbová také představila spolupráci AU pays des mimis s projektem Dobrý Anděl, což je systém finanční pomoci rodinám, kde dítě nebo rodič trpí onkologickým onemocněním, a které se kvůli onemocnění dostaly do finančních potíží. Až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, relativně malými pravidelnými měsíčními částkami, min. 50 Kč, mohou výrazně finančně pomoci až tisícovkám nemocných. „Je správné a krásné mít možnost stát se andělem!” říká hrdě Geraldine Berouard. Pro více info na www.dobryandel.cz.

Kdo se stal dětskou hvězdou Au pays des mimis? (http://blog.mapaobchodu.cz)

Po módní přehlídce bylo pro všechny děti připraveno plno zábavy – vánoční workshopy, disco party DJ Jiřího Buriana, balon dekor – například stavění sněhuláka z obřích balónků, soutěž v kreslení ideálního pokoje a bohaté občerstvení. Na tomto předvánočním setkání pořádaném společností Au pays des mimis se nenudili ani dospělí, kteří tentokrát nebyli středem zájmu, ale pyšným doprovodem svých dětí.

Fotografie dodává Thinkstock.