100 let Whirlpool

100 let Whirlpool

V pátek 11. listopadu 2011 oslavila společnost Whirlpool 100 let od založení značky datovaného k 11. 11. 1911. Oslavy jubilea probíhaly po celé České republice a zúčastnilo se jich téměř 20 tisíc lidí. Společnost Whirlpool se totiž stala partnerem mnoha kulturních a dobročinných akcí po celé ČR, kde rozdala na 130 věcných cen a darů v celkové hodnotě více než 500 000 Kč. Ti, co se nemohli účastnit přímo, měli možnost oslavit 100 let Whirlpool prostřednictvím účasti ve spotřebitelské on-line soutěži propojené s více než 30 internetovými stránkami. Zástupci společnosti také předali šek na spotřebiče v hodnotě 100.000 Kč ve prospěch Občanského sdružení Život dětem, na pomoc dětem s nádorovým onemocněním, a šek na vybranou sušičku pro Základní školu při fakultní nemocnici v Brně, která je pravidelným účastníkem charitativního projektu Dětský čin roku, jehož je Whirlpool hlavním partnerem.

Jsem rád, že se nám všechna partnerství podařila dle představ našich i organizátorů, že se jednotlivých akcí účastnilo tolik lidí, se kterými se symbolicky připilo na další století značky Whirlpool a že jsme mohli udělat radost našimi spotřebiči,“ uvedl Radek Novotný, generální ředitel Whirlpool CR.

Whirlpool oslavoval 100. výročí na mnoha místech ČR formou partnerství vybraných společensko-kulturních akcí, kde realizoval soutěže o spotřebiče značky Whirlpool. Například v Brně se soutěžilo o mikrovlnné trouby a vinotéky Whirl-pool v rámci Svatomartinských hodů a Svatomartinské veselice nebo ve Veselé kavárně, v Ostravě Whirlpool finančně podpořil benefiční akci Koncert pro školku. Výherce spotřebičů Whirlpool losoval také sv. Martin na během Svatomar-tinského posvícení na Zámku Loučeň, vinotéky a mikrovlnné trouby si odnesli také vylosovaní návštěvníci slavností Sva-tomartinského vína v Kutné Hoře a účastníci Vítání mladých Svatomartinských vín v Praze na Vltavě. Ve Velkých Losinách se Whirlpool stal partnerem kuchařky Chuť Jeseníků, která se 11. listopadu 2011 křtila. Neobvyklou formu partnerství navázala společnost Whirlpool také s divadlem Hybernia, kdy byl na páteční premiéře muzikálu Quasimodo, aneb Kdysi se pro lásku umíralo, o přestávce vylosován jeden divák, který vyhrál vinotéku Whirlpool.

Tipovací soutěž o mikrovlnné trouby Whirlpool MAX 109 a tematické kuchařky Whirlpool probíhala v pátek 11. listopadu na speciální microsite http://100let.whirlpool.cz/. Online soutěž byla podpořena bannerovou kampaní na webových stránkách více než 30 partnerů a prokliklo se na ní téměř 5 000 lidí.

11 akcí, na kterých Whirlpool oslavil 11. 11. 2011 svoje stoleté výročí
Koncert pro školku – Ostrava
Svatomartinské hody a Svatomartinská veselice – Brno
Veselá kavárna – Brno
Křest kuchařky Chuť Jeseníků – Velké Losiny
Svatomartinské posvícení – Zámek Loučeň
Svatomartinské víno v Kutné Hoře – Kutná Hora
Vítání mladých Svatomartinských vín v Praze na Vltavě – Praha
Premiéra muzikálu Quasimodo, aneb Kdysi se pro lásku umíralo – Praha
Předávání šeku v ZŠ při FN Brno – Brno
Předání šeku Občanskému sdružení Život dětem – Praha

Soutěž na www.whirlpool.cz s 30 partnerskými weby

Fotografie dodává Thinkstock.

Ochrana osobních údajů