Nová prodejna společnosti Flügger v Retail parku Futurum

Nová prodejna společnosti Flügger v Retail parku Futurum

Sponzorované odkazy:

Společnost Flügger, dánský dodavatel nátěrových hmot, otevírá novou prodejnu v ostravském Retail parku Futurum. Slavnostní otevření proběhne 2. září. Zákazníci se mohou těšit na zajímavý program, řadu užitečných informací a výrazné slevy. Na otevření budou plynule navazovat Dánské Dny s 20% slevou na nákup veškerého zboží. Dánské Dny potrvají do 11. září.

Skandinávský dodavatel barev, nátěrů, tapet a malířského sortimentu otevírá již devátou prodejnu na českém trhu. Ojedinělý koncept vlastních prodejen umožňuje kvalitní péči o zákazníka a ucelenou nabídku zboží. Ostravská prodejna tak obohatí síť 600 prodejen v 7 zemích Evropy a stane se již devátou prodejnou v České republice.

Slavnostní otevření bude probíhat 2. září v Retail parku Futurum. Zde se mohou zákazníci seznámit s širokou nabídkou zboží a dozvědět se více o malování a tapetování díky praktickým ukázkám a přednáškám odborníků. Zákazníci navíc získají 20% slevu na nákup veškerého zboží. Chybět nebude ani pohoštění v dánském stylu a losování o ceny. Více informací na www.flugger.cz.


O společnosti Flügger barvy

Společnost Flügger barvy byla založena v roce 1783 v Německu a v roce 1890 v Dánsku. Od roku 1948 je dánskou firmou, která se věnuje vývoji a prodeji nátěrových hmot. Za 220 let své existence společnost založila 600 obchodů v 7 zemích a disponuje pěti výrobními závody ve Skandinávii. Dnes zaměstnává 1500 zaměstnanců v Evropě a její obrat dosahuje 6 miliard Kč ročně.

Fotografie dodává Thinkstock.