Od 1. srpna nový Blažek klub

Od 1. srpna nový Blažek klub

Sponzorované odkazy:

K 31. 7. 2011 skončil partnerský program RENOME. Od 1. srpna 2011 bude oficiálně představen nový Blažek klub, který nabízí zajímavé výhody a bude fungovat podle zcela nových pravidel. Všem členům budou při nákupu na prodejnách vyměněny staré karty za nové.

„Předpokladem úspěšné změny věrnostního programu je jasné odlišení od minulosti. Zákazníci už nebudou sbírat body, ale nově budou za své nákupy získávat kredity, které se jim po dosažení určité hranice automaticky promění na Dárkovou kartu. Ta jim bude ihned poté zaslána,“ vysvětluje zakladatel a majitel společnosti Ladislav Blažek a doplňuje: „Blažek klub bude mít 3 oficiální úrovně členství. Pro stálé zákazníky bude nové schéma odměn mnohem výhodnější, neboť již za 3000 Kč nákupu dostanou nazpět Dárkovou kartu v hodnotě 300 Kč.“

Hlavní výhody nového Blažek klubu

• Dárková karta za Vaše nákupy
• Klubové ceny pouze pro členy
• Zvýhodněné úpravy oděvů
• Zdarma domů aktuální katalog

Za každý nákup s novou Blažek kartou se načítají kredity. Každý kredit představuje 10 Kč odměny, která se připíše na účet člena klubu. Po získání 30 kreditů se automaticky odešle Dárková karta v hodnotě 300 Kč, kterou lze uplatnit v kterékoli prodejně Blažek.

Pokud získáte v období 24 měsíců 30 kreditů, dosáhnete 4-star úrovně členství. Při získání 90 kreditů budete v nejvyšší úrovni 5-star a na jeden kredit Vám bude stačit pouze 100 Kč. Vaši Dárkovou kartu v hodnotě 300 Kč tak získáte už za nákup ve výši 3000 Kč. Na obnovení úrovně máte opět 24 měsíců.Platnost každé úrovně členství je 24 měsíců po jejím dosažení. Základní úroveň 3-star má neomezenou platnost.

Klubové ceny ušité na míru

Členové klubu budou mít vždy vybraný sortiment v prodejně za výrazně lepší cenu. V direct mailech v podobě „Moje klubové ceny“ dostane každý člen ve své zásilce 3 kupony na zboží. Na velkém kuponu bude aktuální kampaň (např. Blažek Jeans), na dvou doplňkových kuponech bude zboží nejlépe odpovídající profilu každého člena, neboť tento přístup se ukázal jako velmi efektivní a maximálně vyhovující zákazníkům.

Zvýhodněné úpravy oděvů

Nové oblečení by mělo perfektně sedět. V každé prodejně je k dispozici pánská krejčová, která zajistí zkrácení nebo prodloužení délky kalhot, zúžení či rozšíření pasu kalhot, zkrácení nebo prodloužení délky rukávů u sak, bund a plášťů. Členové Blažek klubu úrovně 4-star mají na všechny úpravy zvýhodnění 30 % a členové úrovně 5-star zvýhodnění 50 %.

Tištěný direct mail každý měsíc velmi sofistikovaně

Společnost Blažek na základě skvělé odezvy na své direct maily, které zasílá věrným zákazníků, razantně zvýší frekvenci těchto zásilek. Neznamená to však, že by měla v plánu své nejdůležitější zákazníky zahltit, právě naopak. Každý člověk nakupuje jinak. Díky několikaletému sledování chování jednotlivých zákazníků lze poměrně přesně určit období, ve kterém daného zákazníka nákup oděvů zajímá a řeší ho. Blažek pošle svůj aktuální katalog takovému člověku právě před začátkem jeho období. Tento přístup k direct mailové komunikaci je velmi náročný na zpracování, ale podporuje ideu maximální péče a osobního přístupu ke každému zákazníkovi. Podrobná pravidla lze najít na www.blazek.cz.

Prodejny Blažek naleznete ve všech větších městech jako jsou například České Budějovice, Zlín a Ostrava.

Fotografie dodává Thinkstock.