Nedejte chřipce ani vším šanci!

Nedejte chřipce ani vším šanci!

Sponzorované odkazy:

Nejčastěji na podzim náš organismus atakují chřipky, rýmy a nachlazení, jejichž silný průběh mnohdy vyvolává oprávněné obavy. Letos ale budete v přesile. Stačí vsadit na novinky z řady multiIMUN a chřipka nemá šanci!

multiIMUN BABY – ZDRAVÍ pro děti v 5 kapkách

Přírodní složení multiIMUN Baby speciálně pro děti obsahuje blahodárné látky colostra, které díte příjímá od své matky po narození. Biologicky aktivní nukleotidy a koncentrovaný komplex galakto-oligosacharidů i vitamin C šetrně a přitom intenzivně podporují dětskou imunitu. Přípravek se doporučuje podávat dětem při opakovaných infekcích horních dýchacích cest, v době chřipek a nachlazení nebo při používání antibiotik.

Užívá se 5 kapek 2× denně. Polyká se přímo nebo se nakape do nápoje či jídla. Kapky v balení 15 ml, doporučená prodejní cena 149 Kč/ 6,99 €.

Nedejte chřipce ani vším šanci! (http://blog.mapaobchodu.cz)

Proti vším a hnidám trojí silou. Paranit ničí vši – rychle, spolehlivě, komfortně. Bez kompromisu!

Paranit sprej zabíjí vši i hnidy do patnácti minut.

Rychle, spolehlivě a bez kompromisů – tak řeší problémy s nákazou vší Paranit sprej. Paranit je nejprodávanějším produktem proti vším na evropském trhu, neobsahuje chemické insekticidy.

Paranit sprej je jediný zdravotnický prostředek s klinicky prokázanou účinností za 15 minut. Je přitom maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce. Neobsahuje totiž chemické insekticidy, ale patentovanou přírodní recepturu s 96 podílem minerálních olejů. Vši jednoduše udusí a tak nevytváří rezistenci, k níž často dochází u přípravků s chemickými insekticidy. Paranit dokáže zmírnit podráždění vlasové pokožky způsobené škrábáním díky obsaženému ylang-ylang oleji. Neobsahuje alkohol, je vhodný pro děti od 2 let, mohou ho používat také astmatici. Použití Paranitu je komfortní a 100% spolehlivé!

Jedno balení obsahuje přípravek ve spreji 100ml pro snadnou aplikaci, speciální hřeben na vyčesání mrtvých vší i hnid a příbalový leták s přehledným návodem pro jednoduchou aplikaci.

Přípravek zakoupíte v lékárně. Doporučená prodejní cena balení o obsahu 100 ml + hřeben + šampon s kondicionérem je 399Kč/ 14,96€ pro SK. Prodává se s příbalem Paranit šampon a kondicionér (100ml)

Nedejte chřipce ani vším šanci! (http://blog.mapaobchodu.cz)

Paranit šampon – likvidace vší a hygiena vlasů v jednom.

Bez chemických insekticidů. V porovnání s insekticidním šamponem považovaný globálně za nejlepší.

Výhodou je snadná aplikace a rychlé působení během 10 minut. Spolehlivě ničí vši i hnidy a vlasy současně šetrně umyje.K likvidaci vší a hnid stačí pouze 2 vlasové koupele v intervalu 7 dní. Účinnou látkou je vysoký podíl speciálně destilovaných minerálních olejů, které zabíjí vši i hnidy biologickou cestou –100 % spolehlivě s klinicky prokázaným účinkem. Jde o ve vodě rozpustné oleje, které se při koupeli z vlasů samovolně vymývají, aniž je nutné použít jiný přípravek. Příjemně voní, vhodný pro děti od 2 let. Balení obsahuje přípravek s názorným návodem pro jednoduché použití.

Doporučená prodejní cena balení o obsahu 100ml je 249Kč/ 9,95 €.

Nedejte chřipce ani vším šanci! (http://blog.mapaobchodu.cz)

Paranit pěna – extra šetrná, 100% účinek!

Rychle spolehlivě a navíc velmi šetrně působí Paranit s pěnovou konzistencí. Vši a hnidy likviduje za pouhých 10 minut, stačí pouze 2 aplikace.

Účinnou látkou jsou speciálně destilované minerální oleje, které zabíjí vši i hnidy biologickou cestou –100 % spolehlivě s klinicky prokázaným účinkem. Výhodou je také snadná aplikace. Přípravek příjemně voní a je vhodný pro děti už od 2 let. Balení obsahuje přípravek s názorným návodem pro jednoduché použití.

Doporučená prodejní cena balení o obsahu 100ml + hřeben je 249Kč/ 9,99€.

Nedejte chřipce ani vším šanci! (http://blog.mapaobchodu.cz)

Paranit přináší okamžitou úlevu dětem a rodičům to nejlepší řešení.
Paranit garantuje:

►100 % účinek, klinicky potvrzeno (studie Ex vivo, Dr. Izri, 2010 Paříž, studie in vivo Serrano et al. 2009 a 2010, Florida)
►Rychlé a přitom šetrné působení
►Snadnou aplikaci

Všechny přípravky lze zakoupit v lékárně. Nalezněte si lékárnu co nejblíže Vašemu domovu na stránkách www.mapaobchodu.cz a ušetřete si tak čas a energii.

Fotografie dodává Thinkstock.