Ozdobte se šperky DKNY!

Ozdobte se šperky DKNY!

Sponzorované odkazy:

DKNY se řadí mezi značky světového významu. Kromě oblíbených parfémů nebo hodinek se tato značka může pochlubit rovněž šperky, které se vyznačují precizním zpracováním a podtrhují ženskost. Nově je za příznivé ceny seženete také v oblíbeném internetovém obchodě Šperky.cz.

Značka DKNY je zkratkou pro jméno módní návrhářky Donny Karan a města New York, které ji inspiruje a kde její výtvory vznikají. „Všechno, co dělám, je záležitost srdce, těla a duše,“ popisuje Donna Karan, hlavní návrhářka mezinárodní společnosti, principy svého působení ve světě módy. „Navrhování mi umožňuje vyjádřit, jakou jsem ženou, zahrnuje mé pocity, vášně i složitost mého pohlaví.“

Ozdobte se šperky DKNY! (http://blog.mapaobchodu.cz)

A byl to právě její ženský instinkt, který vedl k obchodnímu úspěchu značky DKNY, která byla založena v roce 1984 a před deseti lety ji získal současný vlastník, francouzská společnost LVMH. Všechny návrhy vycházejí z intuitivního porozumění ženským potřebám i touhám a dávají vzniknout exkluzivní kolekci luxusu, pohodlnosti a originality, která lpí na nejlepších materiálech, precizní práci a využívá nejnovějších technických inovací.

Ozdobte se šperky DKNY! (http://blog.mapaobchodu.cz)

Tyto zásady se samozřejmě netýkají jen proslulých oděvních kolekcí, populárních parfémů a stylových hodinek, ale vztahují se i na šperky DKNY z elegantní chirurgické oceli. Kolekce vychází z jednoduchých, nadčasových, avšak výrazných tvarů se současným a sexy nápaditě městským nádechem. Náhrdelníky kombinují jednoduché řetízky se sofistikovanými a hravými závěsy, náušnice i náramky zaujmou umístěním krystalů či zirkonů a prsteny okouzlí osobitostí i vytříbeným designem.

Ozdobte se šperky DKNY! (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.