Škatulata, hejbejte se - Escada Sport v Myslbeku!

Škatulata, hejbejte se - Escada Sport v Myslbeku!

Sponzorované odkazy:

Praha, 7. června 2011 – Na přelomu jara a léta nabízí Nákupní galerie Myslbek hned několik novinek. S proměněnou vizáží se představí rekonstruované prodejny Gant Woman a Korres, které si „vyměnily místa“ a najdete zde i zcela nový obchod.
V červnu totiž v Myslbeku zahajuje provoz butik Escada Sport!
Nákupní galerie Myslbek má pro své zákazníky před začátkem prázdnin samá milá překvapení. Začala prodejnou Gant Woman, která byla v nových prostorách s výlohou do ulice Na Příkopě slavnostně otevřena 29. dubna za „účasti“ Marilyn Monroe a Arthura Millera, kteří inspirovali vznik letní kolekce designéra Michaela Bastiana. Obchod s luxusní přírodní řeckou kosmetikou Korres v designově vytříbených obalech, který sídlil právě v této lokaci, se přesunul do nitra pasáže Nákupní galerie Myslbek a také rovnou změnil svou tvář.

To zejména proto, že společnost letos slaví 15. výročí svého založení a úspěšný druhý rok na českém trhu. Nový vzhled produktů i prodejny, která původní koncept s převládající černou barvou proměnila v prosvětlený svítivě bílý interiér, jenž bude tmavými prvky pouze doplněn, by měl odkazovat na lékárenskou a vědeckou tradici této ryze přírodní péče. Během svého znovuotevření 30. 5. přišel Korres rovněž s novými produkty, mezi něž patří třeba delikatesní řada tekutých rtěnek s extraktem z malin a granátového jablka, které v sobě při zcela přírodním složení spojují to nejlepší z profesionální rtěnky a zářivého lesku s mokrým efektem. Chybět nebudou ani čerstvé přípravky chránící před sluncem a péče po opalování jako 100 % přírodní opalovací emulze s SPF 30 s organickým bambuckým máslem, kokosovým olejem nebo chladivý jogurtový gel po opalování s výtažky z vrbovky úzkolisté a fenyklu.

Škatulata, hejbejte se - Escada Sport v Myslbeku! (http://blog.mapaobchodu.cz)

Namísto obchodu se spodním prádlem Schiesser vás od června bude obšťastňovat módní butik Escada Sport, který se sem přestěhoval ze svého dosavadního působiště v Pařížské ulici!
„Přesně takovou značku jsme v Myslbeku potřebovali. Mladistvější, progresivnější a dostupnější linie Escady nabízí spojení kvality, vybraných materiálů a sportovně elegantních střihů, takže je tím správným luxusním a oku lahodícím konceptem, který ideálně doplňuje naši stávající nabídku,“ říká Radka Kuchařová, marketingová managerka Nákupní galerie Myslbek. Vzhled nové prodejny reprezentuje na 90 m2 obchodní koncept elegantního, metropolitního přístupu k nakupování. Zařízení prostor „syrovými“ povrchy ze světle šedého buku, které designově vystupují ze stříbrně lesklých stěn, dodává místnostem pocit svěží atmosféry, ostění a strop v jemných barvách vyvolávají dojem volnosti a otevřenosti. Promyšleně vybrané zařízení a dekor umožňují zákaznicím se plně koncentrovat na vystavené produkty. Tento koncept umožňuje všestrannost a proměnlivost v rámci zařízení a dekoru. Celkový dojem umocňují pohodlná a vkusná klubová křesla, umístěná pod rozptýleným světlem, do nichž se můžete zabořit ve slabé chvilce únavy a nasycení tolika krásnými oděvy i doplňky.

Konečně si tedy budete moci i na pražských Příkopech dopřát uvolněné siluety, jemnou smyslnost i provokativní střihy letošní kolekce, která květinovými potisky a tvary navozuje prázdninovou náladu a kombinuje přírodní odstíny, jako je barva kamene či nebesky modrá s živými a plnými tóny růžové, tropické oranžové či švestkové. Vybrat si lze však také elegantnější, stylovou tvář, která v podobě žakárových modelů s efektem plisování či bundiček zdobených krajkou přináší jemnou smyslnost v klasických barvách. Nebo je tu lehce koketní varianta pro letní večírky plné flirtování a ledových koktejlů, která kombinuje komplikované výšivky se sportovními prvky pro vytvoření pohodového až ležérního dojmu. Na rozdíl od konkurenčních značek se každá kolekce Escada dělí do barevně a tematicky odlišných celků, tzv. „color story“, jež jsou do butiků dodávány během celé sezóny. V průběhu léta navíc zamíří do nového obchodu také podzimní kolekce, která přinese akcenty 70. i 90. let, ručně malované linie potisků a rovněž prvky připomínající neustálé setkávání i prolínání dvou rozdílných světů – mužského a ženského – tudíž bude rozhodně z čeho vybírat.

Škatulata, hejbejte se - Escada Sport v Myslbeku! (http://blog.mapaobchodu.cz)
Škatulata, hejbejte se - Escada Sport v Myslbeku! (http://blog.mapaobchodu.cz)

Nákupní galerii Myslbek

Myslbek je nákupní zónou v historickém a zároveň nákupním srdci Prahy – v prestižní a slavnými značkami vyhledávané ulici Na Příkopě. Světové značky tu tradičně představují kolekce, které u nás nejsou jinde k dostání, a pro každou značku je obchod v této ulici jistou zárukou slávy a úspěchu. A Nákupní galerie Myslbek je umístěna v srdci této Mekky módy. Najdete tu obchody s oblečením mnoha stylů pro každý věk i příležitost, ale i obchody s kosmetikou a parfémy. Kromě notoricky známých obchodů, jako jsou H&M, Next nebo Intersport, tu najdete i exkluzivní kolekce značek "uess by Marciano, Pepe Jeans, Gant nebo Calvin Klein Underwear a mnoha dalších. V Nákupní galerii Myslbek je také k dostání přírodní kosmetika Korres a v prodejně Bibelot exkluzivní psací potřeby. Součástí Nákupní galerie je pak zóna s občerstvením, ve které se můžete občerstvit mimo jiné v japonské restauraci Sushi point a posedět v klidu kavárnen.

Fotografie dodává Thinkstock.