Prodejny CCC a boty pro jaro / léto 2011

Prodejny CCC a boty pro jaro / léto 2011

Sponzorované odkazy:

Konečně je tady konec módní šedi a pastelových barev, které byly charakteristické pro módu chladných měsíců. Letní slunce si žádá jasné barvy a volnost v jejich kombinování. Odložte proto konečně tmavé svetry a černé kozačky a obujte se do barev – doslova. Letní kolekce CCC Boty totiž přináší pestrou nabídku desítek modelů mnoha stylů a barevných kombinací, které rozzáří jakýkoliv outfit.

Letošní letní kolekce CCC je nabitá pozitivní energií, kterou jí dodávají především jasné barvy, bez kterých se ani letos v létě neobejdete. Kolekce rozkvetla velkolepými sytými barvami, jakými jsou modrá, červená, růžová i často opomíjená tyrkysová. „Léto má být barevné, optimistické, nadšené a taková by měla být i móda, proto jsme naší kolekci prozářili a vtělili do ní léto,“ uvádí Roman Puchala, zástupce značky CCC novou letní kolekci.

Prodejny CCC a boty pro jaro / léto 2011 (http://blog.mapaobchodu.cz)

Typickými představitelkami barevné vlny jsou lodičky a střevíčky na vysokých podpatcích, které ze své nositelky okamžitě udělají svůdnou dámu. Zkrátka ale nepřijdou ani milovníci pohodlí. V kolekci naleznou mnoho bláznivých modelů balerínek v barvách, které přímo křičí: „Je tu léto!“.

Prodejny CCC na MapaObchodu.cz:

CCC Praha
CCC Brno
CCC Ostrava
CCC Liberec
CCC Opava
CCC Karlovy Vary

Samozřejmě ale mezi desítkami modelů zákazníci najdou i stále módní béžovou a tradiční letní bílou, bez které se v šatníku pro horké dny nemůžeme obejít. „Bílá je možná neutrální a tradiční, v kombinaci s výraznými barvami a motivy se ale představí ve zcela novém světle, jako osvěžující a originální prvek letních outfitů a nikoliv už jen jako nevýrazný doplněk,“ popisuje další stavební kámen nové kolekce Roman Puchala.

Prodejny CCC a boty pro jaro / léto 2011 (http://blog.mapaobchodu.cz)

Na scéně ale zůstává i hit oblíbený už v loňské sezoně – gladiátorky. Tentokrát je v letní kolekci najdete nejen v typické hnědé a černé, ale i v dalších barvách, jakými je už zmiňovaná červená a modrá. Velkou část kolekce pak zabírají oblíbené casual sandálky s trendy uchycením přes kotník a mnoha doplňky a popruhy, které letos nesmí chybět žádné milovnici bot.

Součástí kolekce jsou i doplňky v podobě kabelek. Velké, praktické kabelky přes den i malé a elegantní, s dlouhým popruhem na večer a do společnosti. Stejně jako u bot, i zde vévodí duch léta a to nejen samotnými barvami, ale i květinovými vzory a pestrými dekoracemi.

Prodejny CCC a boty pro jaro / léto 2011 (http://blog.mapaobchodu.cz)

Fotografie dodává Thinkstock.