Za pětistovku Fiata pětistovku v Myslbeku

Za pětistovku Fiata pětistovku v Myslbeku

Sponzorované odkazy:

Za pětistovku Fiata pětistovku v Myslbeku (http://blog.mapaobchodu.cz)Půjdete-li mezi 1. dubnem a 16. červnem Nákupní galerií Myslbek, tak určitě neminete jeho novou jarní dekoraci – osobní automobil Fiat 500 doslova visící ze stropu a záhadné neprůhledné krabice. Obsah některých z nich bude postupně odhalován, jisté je jen to, že všechny souvisí s velkou hrou Mysli na Myslbek s 500. V ní mohou za nákup v hodnotě minimálně 500 Kč vyhrát právě onen zavěšený automobil nebo obsah některé ze záhadných krabic.

Ulice Na Příkopě je sama o sobě jako stvořená pro nákupy a nejen proto se tato lokalita za poslední léta stala nejdražší českou adresou, kde světové značky doslova bojují o místo. Nákupní galerie Myslbek tu byla otevřena již v roce 1996 a je jednou z nejvyhledáva­nějších destinací „výletů za pražskými nákupy“. Za své dobré jméno vděčí nejen skvělým obchodům a službám, ale především a právě svým zákazníkům. Letos tato nákupní galerie oslaví patnácté výročí svého otevření. „Velká hra je prvním z našich narozeninových dárků, kterými chceme našim zákazníkům poděkovat za dlouholetou přízeň. Doufám, že je hra zaujme a že se můžeme těšit na hojnou účast,“ vysvětluje smysl akce Radka Kuchařová, marketingová managerka Nákupní galerie Myslbek.

Za pětistovku Fiata pětistovku v Myslbeku (http://blog.mapaobchodu.cz)

Hlavní cena se určitě zalíbí všem slečnám a dámám, které u nás nakupují. Fiat 500 je prostě motoristická perlička, která má styl a je nepřehlédnutelná. „Je to auto, po kterém se možná tolik neohlížejí muži, ale ženy rozhodně nenechává chladnými. A hlavními zákazníky Myslbeku jsou právě ženy,“ vysvětluje výběr ceny Radka Kuchařová. Pravidelní zákazníci Myslbeku kromě auta zavěšeného na stropě zaznamenají ještě další netradiční dekoraci. Tentokrát to nebude ani výstava, ani speciální stánek, ale krabice s neznámým obsahem. Co je v některých z nich se návštěvníci budou dozvídat postupně během celého jara. „Jediné, co můžeme prozradit je, že jejich obsah je tak lákavý, že by byla škoda nezkusit o ně hrát v naší velké hře,“ dodává na závěr Radka Kuchařová.

Přesná pravidla soutěže Mysli na Myslbek s 500 najdete na www.nakupnigaleriemyslbek.cz.

Fotografie dodává Thinkstock.